Українська державна корпорація
з транспортного будівництва "Укртрансбуд"
Корпорація "Укртрансбуд" – один з найбільших будівельних комплексів України, підприємства якого мають сорокарічний досвід роботи в Україні та за кордоном. Корпорацією збудована та електрифікована практично вся мережа залізниць України.
більше ]
Корпорація "Укрмонтажспецбуд"
Корпорація "Укрмонтажспецбуд" відноситься до числа найбільших будівельно-монтажних об'єднань і має найбільш потужну на Україні виробничу базу з виготовлення будівельних металоконструкцій. Заводи корпорації постачають свою продукцію майже до 50 країн світу.
більше ]
Закрите акціонерне товариство
"Укрнафтогазбуд" (УНЕГА)
ЗАТ "Укрнафтобуд" високоякісно проклав 40 тис. км трубопроводу різного призначення, у тому числі такі трансконтинентальні об'єкти, як нафтопроводи "Дружба" діаметром 42", довжиною 1200 км.
більше ]
Державний науково-дослідний і проектний
інститут основної хімії (НІОХІМ)
Інститут був заснований у 1923 році, з 60-х років набув статусу головного з основної хімії та генерального проектувальника всіх содових і 22 супутніх виробництв усього колишнього Радянського Союзу. Зараз НІОХІМ – провідний інститут хімічної промисловості на Україні та в СНД.
більше ]
Відкрите акціонерне товариство
"АЗОВМАШ"
ВАТ "Азовмаш" – один з найбільших машино-будівних комплексів України, відомий з 1945 р. на світовому ринку виробник залізничного транспорту, металургійного, гірничо-рудникового, підйомно-транспортного обладнання, паливно-заправної, енергозберігаючої техніки, бронетехніки та інших видів продукції.
більше ]