У листопаді 2001 р. Федеративну Республіку Бразилія відвідала офіційна делегація України на чолі з першим заступником Міністра промислової політики України Падалко В. Г. У ході візиту у переговорах з керівництвом компанії "Петробраз", а також у бізнес-форумі представників ділових кіл Бразилії інтереси БК "УкрАзіаБуд" представляла Супрун Л. В.

15 - 21 грудня 2001 р. з візитом у відповідь Україну відвідала делегація компанії "Петробраз". Члени делегації у супроводі заступника Голови Правління Шпатенко С. А. відвідали великі виробничі підприємства БК "УкрАзіаБуд".

Під час візитів проведені переговори з керівництвом компанії "Петробраз" щодо участі українських підприємств у будівельних та ремонтних роботах нафтогазопроводів та компресорних станцій, досягнута попередня домовленість щодо участі БК "УкрАзіаБуд" у будівництві двох теплоелектростанцій.

16 - 17 січня 2002 р. відбувся державний візит Президента Федеративної Республіки Бразилія Ф. Е. Кардозу до України. У бізнес-конференції за участю Президента України Л. Кучми та Президента Федеративної Республіки Бразилія Ф. Е. Кардозу взяли участь Голова Правління БК "УкрАзіаБуд" Фаренік С. А., заступник Голови Правління Шпатенко С. А., а також радник Голови Правління Супрун Л. В.

назад ]

  • Инвестиционный строительный холдинг - строительство коммерческой недвижимости
  • Точный прогноз погоды по Украине и городам мира. погода в запорожье
  • Хорошие системы подсчета посетителей продажи по всей России
  • Оазис покер играть онлайн.
  • подготовка к единому государственному экзамену егэ по математике.