22 - 25 жовтня 2003 року бізнес-делегація України відвідала Іспанію, де взяла участь у конференції "Роль приватного сектору в розвитку нового Іраку". До складу делегації увійшли представники таких компаній, як Консорціум "УкрІндустрія", БК "УкрАзіаБуд", НАК "Нафтогаз України", та корпорація "Інтерпайп".

За сприяння та підтримки Посольства України в Іспанії вдалося провести серйозну роботу щодо забезпечення участі українських компаній у відбудові Іраку, та сприяти ефективному проведенню конференції. У конференції взяли участь провідні діячі та міністри Іраку, Іспанії, інших країн. Представники компаній також взяли участь у конференції країн-донорів, та провели ряд зустрічей з членами уряду Іраку.

Головною темою конференції були інвестиційні можливості в Іраку. Особливо наголошувалося на позитивних змінах та реформах економіки та законодавства, проведених в Іраку останнім часом, які сприять успішній організації та реалізації проектів.

Представники вищеназваних компаній підготували ряд конкретних пропозицій щодо можливостей постачання до Іраку труб різних діаметрів, виконання робіт з будівництва трубопроводів, відбудови аеродромів, транспортної інфраструктури, відбудови та побудови портових споруд, реновації та оптимізації існуючих та нових свердловин в Іраку.

назад ]

  • Диеты
  • Налетайте габонскую сауну! Городские перуанские сауны около метро Академическая . Габонские сауны.
  • Купить сигары доминиканские в магазине. Сигары детские новогодние купить.
  • Алвик - устройства заземления автоцистерн
  • Отличные условия подключения к спутниковой связи от SATINFO