22 - 25 жовтня 2003 р. в Лондоні відбулися другі збори Міжнародної енергетичної дорадчої ради (МЕДР).

Ця міжнародна структура створена за ініціативою впливового конгресмена К. Велдона. Її першочерговим завданням є проведення стратегічного аналізу та надання рекомендацій урядам світу з метою забезпечення кращого взаєморозуміння між приватними підприємствами й урядами країн світу з геостратегічних питань безпеки в галузі енергетики і енергопостачання.

До складу МЕДР на сьогоднішній день входить близько тридцяти представників вищого керівництва найбільших енергетичних компаній та асоціацій світу.

"Енергетична безпека - стратегічна зацікавленість Європи - Північна Африка (держави Магрибу): Лівія й Алжир" - так звучала тема зборів МЕДР, які відбулися у Лондоні. На них прибуло 23 члени ради та спеціальні радники. Україну в складі МЕДР представив Голова Правління БК "УкрАзіаБуд" Фаренік С. А. У зв'язку з його відрядженням до Іспанії на конференцію "Роль приватного сектору в розвитку нового Іраку", що проходила з 22 по 25 жовтня, на зборах МЕДР його заміщала Радник з міжнародних зв'язків БК "УкрАзіаБуд" Грищенко О.К.

 

назад ]

  • веб камера и отзывы о них.