20 - 23 травня Голова Правління Будівельної корпорації "УкрАзіаБуд" Фаренік Сергій Анатолійович відвідав Вашингтон. Метою візиту було налагодження ділових зв'язків з американськими компаніями та визначення потенційних можливостей участі України у відбудові Іраку.

 

Зліва направо:

Конгресмен К.Велдон;

С.А.Фаренік, Голова Правління
БК "УкрАзіаБуд";

К.І.Грищенко,
Посол України в США.

20 травня відбулася зустріч С. А. Фареніка та Посла України у США К. І. Грищенка з співголовою Групи сприяння Україні при Палаті представників США конгресменом Куртом Велдоном. Після проведення презентації діяльності Будівельної корпорації "УкрАзіаБуд" і консорціуму "Укріндустрія" обговорювалися можливості їх участі у відбудові Іраку. Американською стороною було підкреслено наявність усіх необхідних політичних передумов для співпраці з українськими підприємствами. Окрім того було зазначено, що зараз для обох сторін найголовнішим є налагодження контактів на діловому рівні.
21 травня С. А. Фаренік взяв участь у конференції з питань відбудови Іраку, яка була організована корпорацією "Бектел" для потенційних субпідрядників і постачальників. Також С. А. Фаренік провів ряд зустрічей з представниками ділових кіл з метою налагодження контактів для подальшої співпраці й можливості участі у відбудові Іраку.
 

 

Зліва направо:

С.А.Фаренік, Голова Правління
БК "УкрАзіаБуд";

Генерал Генрі Шелтон, Президент Міжнародних Операцій, MIC.


назад ]

  • Недорогие подарки на свадьбу каталог подарков.
  • Автоматический полив монтажные правила системы автоматического.