23 - 25 липня 2003 р. відбулася робоча поїздка Голови Правління "УкрАзіаБуд" С. А. Фареніка до США. Причиною візиту стали перші збори Міжнародної енергетичної дорадчої ради (МЕДР).

Перше засідання Міжнародної енергетичної дорадчої ради у приміщенні Капітолію
23-25 липня 2003.
Ця міжнародна структура створена за ініціативою впливового конгресмена К. Велдона. Її першочерговим завданням є проведення стратегічного аналізу та надання рекомендацій урядам світу з метою забезпечення кращого взаєморозуміння між приватними підприємствами й урядами країн світу з геостратегічних питань безпеки в галузі енергетики і енергопостачання.
До складу МЕДР на сьогоднішній день входить близько тридцяти представників вищого керівництва найбільших енергетичних компаній та асоціацій світу.
"Іран, Ірак і Північна Корея: альтернативи та можливі напрямки інвестицій в енергетику" - так звучала тема зборів МЕДР, які відбулися у вашингтонському Капітолії. На них прибуло 18 членів ради та спеціальних радників, серед яких С. А. Фаренік представляв Україну в якості члена ради.

Під час поїздки до США також відбулася зустріч С. А. Фареніка з представниками відділу Світового банку -- Міжнародної фінансової корпорації -- паном Гульрезом Ходой (головою інвестиційного відділу нафти, газу та корисних копалин) і паном Ніраєм Джайном (старшим інвестиційним директором відділу південної Європи та центральної Азії). На зустрічі обговорювалися можливості співпраці у галузі проектного фінансування. Керуючись вимогами Міжнародної фінансової корпорації, БК "УкрАзіаБуд" в данний момент готує пакет детальної інформації щодо можливих проектів для інвестування.

назад ]

  • Портативный двд плеер цены смотри здесь.