23 вересня - 5 жовтня 2001 року відбувся візит представників міністерств, відомств і провідних підприємств України на чолі з Державним секретарем Міністерства промислової політики України Падалко В. Г. до Республіки Індія. Делегація відвідала індійські металургійні підприємства з метою вивчення можливостей участі української сторони у державній програмі з реконструкції та модернізації металургійних виробництв.

Зліва направо: представник БК "УкрАзіаБуд" в Індії В.Ф.Звєрєв, віце-президент компании Monnet International Ltd. Ш.К.Авасті та замісник Голови правління БК "УкрАзіаБуд" А.І. Нездоля.

У листопаді - грудні 2001 р. з візитом у відповідь Україну відвідала індійська делегація до складу якої увійшли керівники коксохімічних виробництв та представники компанії Monnet International Ltd. Делегація відвідала Державний інститут, що займається проектуванням підприємств коксохімічної промисловості "Гіпрококс" (м. Харків), завод "Славтяжмаш" (м. Слов'янськ), Авдієвський і Ясиновський коксохімічні заводи (м. Донецьк) і ВАТ "Маркохім" (м. Маріуполь). У ході переговорів була підписана Угода про співробітництво, а також Угода про надання консультаційних маркетингових послуг із провідною індійською компанією Monnet International Ltd.

За результатами візитів було прийняте рішення про об'єднання українських підприємств, проектних інститутів і будівельних організацій з метою виходу України на індійський ринок у складі консорціуму "УКРІНДУСТРІЯ" (лідери: БК "УкрАзіаБуд" і корпорація "Індустріальний Союз Донбасу").

Запис у книзі гостей Візакхапатнамського металургійного заводу.

Для посилення позиції консорціуму в Індії було створено міжнародний консорціум до складу якого увійшли: консорціум "УКРІНДУСТРІЯ" (лідер), компанія "Раутаруки" (Фінляндія), MECON (Індія), а також Monnet International Ltd. (Індія).

Консорціум "УКРІНДУСТРІЯ" бере участь у тендерах на реконструкцію коксохімічних виробництв в Індії, Румунії, Туреччині, проводяться відповідні переговори з фахівцями підприємств Чехії, Єгипту.

Переговори в офісі компанії Monnet International
На сьогоднішній день консорціум уже виграв тендери з реконструювання коксохімічної батареї №1 та постачання коксових машин на Роуркельский металургійний завод (Індія) загальною вартістю $ 15 млн.


назад ]

  • Киев, интернет-реклама - http://patroncreativegroup.com/out.html.
  • Радиоуправляемые самолеты еще на сайте.
  • эспандеры в Мобиллак, home.
  • ковровые дорожки купить, swarovski.