28 листопада 2003 року Голова Правління БК "УкрАзіаБуд" С.А. Фаренік успішно захистив докторську дисертацію на тему: "Управління як форма зв'язку теоретичних моделей і практичних рішень". Цього ж року вийшла друком монографія С.А. Фареніка "Нефтегазовый комплекс Украины. Теория и практика управления" (Киев, Изд-во УАГУ, 2003 г., 568с.).

Монографія присвячена системному аналізу функціонування нафтогазового комплексу України та його управління. В книзі визначені місце і вага нафтогазового комплексу в паливно-енергетичній галузі української економіки. Послідовно збудовані логічна, історична та синтетична моделі управління нафтогазовим комплексом України. Досліджені його особливості, проблеми, тенденції та перспективи розвитку. Особлива увага автора зосереджена на питаннях диверсифікації постачання газу в Україну і на місці України в міжнародній системі енергетичної безпеки Європи.

Книга призначена для керівників, вчених та спеціалістів в сфері нафтогазового комплексу, а також для студентів, аспірантів, докторантів, що вивчають і досліджують теорію управління та її практичне застосування.

Нове дослідження теорії і практики управління підбиває певний підсумок останнього періоду науково-викладацької діяльності С.А. Фареніка - доцента кафедри філософії Української академії державного управління при Президенті України та автора 27 наукових праць, серед яких дві монографії: "Логіка та методологія наукового дослідження", 2000 р., "Управління соціальними процесами: побудова та реалізація соціальних моделей", 2003 року.

назад ]

  • новостройки от застройщика в Волоколамске